01-01-2019:loting 33e leekster voetbalgala 1e elftal mannen en talententeam dames

A-toernooi

Poule E: Fc Grootegast, ONR, SVMH, Haulerwijk en nummer 1 Poule A B-toernooi
Poule F: VEV’67, Grijpskerk, Niekerk, Waskemeer en OKVC.
Poule G: Boerakker, De Griffioen, De Wilper Boys, ODV (za) en nummer 2 Poule B B-toernooi
Poule H: Marum, TLC, Opende, Veenhuizen en RWF
Poule I: VAKO, Aduard 2000, Nieuw Roden, Harkema Opeinde en nummer 1 Poule B B-toernooi
Poule J: HFC’15, DIO Oosterwolde, Gomos, SVZ en nummer 2 Poule A B-toernooi

Duels op donderdag 27 december (poules E en F), vrijdag 28 december (poule G en H) en zaterdag 29 december (poule I en J).
Tweede ronde op zaterdag 5 januari, kwart- en halve finales en finale op zaterdag 12 januari.

Vrouwentoernooi

Poule A: Nieuw Roden (talententeam tot 21 jaar), JV Oostenburg, Gomos en SVMH
Poule B: Zevenhuizen, Fc Grootegast, Roden en Peize
Poule C: VEV’67, De Wilper Boys, Haulerwijk en Waskemeer
Poule D: EKC, VAKO, TLC en Marum
Duels op zaterdag 22 december. Tweede ronde op donderdag 3 januari. Finale op 12 januari.

Volgende wedstrijd 1e elftal

Nieuw Roden 1 - ZNC 1

zondag 24 februari 2019 om 14.00 uur

Volgende wedstrijd Dames 1

Nieuw Roden Vr 1 - SC Stiens VR 1

zaterdag 23 februari 2019 om 14.30 uur

Volgende wedstrijd KTP Dames 1

GSFV Drs Vijfje - KTP Nieuw Roden

vrijdag 22 februari 2019 om 21.00 uur

Volgende wedstrijd Heren 1 zaal

GSFV Drs Vijfje 21 - Nieuw Roden 1

woensdag 27 februari 2019 om 22.00 uur

Facebook

vv Nieuw Roden

Stand eerste elftal 3e Klasse B

# Naam Gespeeld Punten
1 Veendam 1894 1 14 35
2 Annen 1 14 32
3 HSC 1 14 23
4 Siddeburen 1 13 21
5 SVZ 1 14 20
6 Nieuw Roden 1 12 19
7 Gieten 1 11 17
8 ZNC 1 12 16
9 Muntendam 1 12 14
10 LEO (Loon) 1 12 13
11 Bellingwolde 1 14 13
12 Kwiek 1 14 13
13 VAKO 1 13 11
14 Amicitia VMC 1 13 6

Website KTP Nw Roden Eredivisie zaal dames

Stand KTP Nw Roden Eredivisie zaal dames

# Naam Gespeeld Punten
1 KTP Nieuw Roden 14 33
2 Os Lusitanos 15 32
3 TPP VR 15 29
4 Team Alkmaar/Sportstars 15 27
5 Futsal Apeldoorn VR 15 27
6 G.S.F.V. Drs. Vijfje 15 26
7 Drachtster Boys/HR Piping 15 18
8 zvv Den Haag VR1 15 17
9 Reiger Boys/Woest 15 17
10 Hovocubo VR 14 11
11 Exstudiantes Zwolle/ Cycloon 15 10
12 Avanti/ ontdekhetwad.nl 15 5