Wedstrijdpgrogramma

Datum Tijd Thuisclub Uitclub Competitie Zaal/veld Scheidsrechter
31 aug. 09:00 VEV'67 JO8-3 Nieuw Roden JO8-1G B4555 Zwaluwen jeugdbeker Onder 8 poule Veld
31 aug. 09:00 Bakkeveen JO9-1 Nieuw Roden JO9-2 B4400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 9 poule Veld
31 aug. 09:30 Nieuw Roden JO9-1 Gomos JO9-1 B4400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 9 poule Veld
31 aug. 09:30 Nieuw Roden JO13-1 Roden JO13-3 B3800 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 poule Veld
31 aug. 10:30 VEV'67 JO11-2 Nieuw Roden JO11-1 B4200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 poule Veld
31 aug. 11:00 VEV'67 JO10-6 Nieuw Roden JO10-2 B4320 Zwaluwen jeugdbeker Onder 10 poule Veld
31 aug. 11:30 Nieuw Roden JO12-1 VEV'67 JO12-2 B9600 Zwaluwen jeugdbeker Onder 12 poule Veld
31 aug. 11:30 Nieuw Roden JO10-1 Fc. Grootegast JO10-1 B4320 Zwaluwen jeugdbeker Onder 10 poule Veld
31 aug. 11:30 Nieuw Roden JO15-1 Roden JO15-3 B3600 Zwaluwen jeugdbeker Onder 15 poule Veld
31 aug. 13:00 Roden JO17-4 Nieuw Roden JO17-1 B3400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 poule Veld
31 aug. 14:30 Nieuw Roden 1 S.V. Haulerwijk 1 B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule Veld E. (Eeuwe) Aardema
31 aug. 14:30 Nieuw Roden VR1 Fc. Grootegast VR1 B2400 Vrouwen beker poule Veld
1 sep. 10:00 Zevenhuizen 2 Nieuw Roden 2 B1600 Mannen beker reserve zondag poule Veld
1 sep. 14:00 De Wilper Boys 1 Nieuw Roden 1 B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule Veld T (Ties) Alberts
3 sep. 20:00 ST Beilen/Fit Boys VR1 zaal Nieuw Roden VR2 B6610 Vrouwen Zaal beker recreatie 1e ronde Zaal E (Elzo) Zomer
6 sep. 19:00 Nieuw Roden 1 TLC 4 B6010 Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde Zaal W. (Wietze) Drenth
6 sep. 19:30 Nieuw Roden 35+1 ONR 35+2 0295 Mannen 35+ Vrijdag 7x7 (najaar) Veld
6 sep. 20:00 Nieuw Roden VR4 G.S.F.V. Drs. Vijfje VR2 B6610 Vrouwen Zaal beker recreatie 1e ronde Zaal W. (Wilto) de Wal
6 sep. 20:00 VEV'67 35+4 Nieuw Roden 35+1 0295 Mannen 35+ Vrijdag 7x7 (najaar) Veld
6 sep. 20:00 Roden 5 Nieuw Roden 2 B6010 Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde Zaal A.N. (Arnold) Leenders
6 sep. 20:00 TLC 7 Nieuw Roden 3 B6010 Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde Zaal K. (Klaas) Kremer
6 sep. 20:30 Nieuw Roden VR2 Drachtster Boys VR2 B9900 Vrouwen Zaal beker landelijk poule Zaal
6 sep. 20:30 Nieuw Roden 35+1 Zevenhuizen 35+1 0295 Mannen 35+ Vrijdag 7x7 (najaar) Veld
6 sep. 20:55 Nieuw Roden VR5 Omlandia VR1 B6610 Vrouwen Zaal beker recreatie 1e ronde Zaal W. (Wilto) de Wal
6 sep. 21:00 G.S.F.V. Drs. Vijfje VR3 Nieuw Roden VR3 B6610 Vrouwen Zaal beker recreatie 1e ronde Zaal D. (Dick) Adema
7 sep. 09:00 Roden JO12-2 Nieuw Roden JO12-1 B9600 Zwaluwen jeugdbeker Onder 12 poule Veld
7 sep. 09:00 Zuidhorn JO10-1 Nieuw Roden JO10-1 B4320 Zwaluwen jeugdbeker Onder 10 poule Veld
7 sep. 09:30 Nieuw Roden JO11-1 Roden JO11-2 B4200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 poule Veld
7 sep. 09:30 Nieuw Roden JO10-2 SJO J.V. Oostenburg JO10-3 B4320 Zwaluwen jeugdbeker Onder 10 poule Veld
7 sep. 09:30 Nieuw Roden JO8-1G Wilper Boys De JO8-1G B4555 Zwaluwen jeugdbeker Onder 8 poule Veld
7 sep. 10:00 Actief JO9-2 Nieuw Roden JO9-1 B4400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 9 poule Veld
7 sep. 11:15 SJO J.V. Oostenburg JO13-2 Nieuw Roden JO13-1 B3800 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 poule Veld
7 sep. 11:30 Nieuw Roden JO9-2 VEV'67 JO9-4 B4400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 9 poule Veld
7 sep. 12:15 Actief JO15-4 Nieuw Roden JO15-1 B3600 Zwaluwen jeugdbeker Onder 15 poule Veld
7 sep. 12:30 Marum VR1 Nieuw Roden VR1 B2400 Vrouwen beker poule Veld
7 sep. 14:30 Nieuw Roden JO17-1 SJO J.V. Oostenburg JO17-1 B3400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 poule Veld
7 sep. 14:30 ONR 1 Nieuw Roden 1 B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule Veld
8 sep. 11:00 Nieuw Roden 2 Roden 3 B1600 Mannen beker reserve zondag poule Veld
8 sep. 14:00 Nieuw Roden 1 Houtigehage 1 B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule Veld
13 sep. 19:00 Nieuw Roden VR3 Blauw Wit '34 VR1 1314 Vrouwen Zaal recreatie Zaal P.S. (Peter) van der Werf
13 sep. 19:00 Nieuw Roden 1 LTC 7 1214 Mannen Zaal recreatie Zaal R. (Rienk) de Boer
13 sep. 19:00 Futsal Winsum VR1 Nieuw Roden VR2 1314 Vrouwen Zaal recreatie Zaal G. (Gerrit) Meijer
13 sep. 20:00 Nieuw Roden VR5 G.S.F.V. Drs. Vijfje VR4 1314 Vrouwen Zaal recreatie Zaal J (Johannes) de Klein
13 sep. 20:30 TPP VR KTP Nieuw Roden 1300 Vrouwen Zaal (landelijk) Zaal
13 sep. 21:00 Nieuw Roden VR4 Avanti VR1 1314 Vrouwen Zaal recreatie Zaal J (Johannes) de Klein
13 sep. 22:00 Nieuw Roden 3 Madjoe 8 1214 Mannen Zaal recreatie Zaal
13 sep. 22:00 Madjoe 9 Nieuw Roden 2 1214 Mannen Zaal recreatie Zaal F.K. (Folkert) Atema
14 sep. 09:30 Nieuw Roden JO8-1G S.V. Haulerwijk JO8-1G B4555 Zwaluwen jeugdbeker Onder 8 poule Veld
14 sep. 09:30 Nieuw Roden JO11-1 Gomos JO11-1 B4200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 poule Veld
14 sep. 09:30 Nieuw Roden JO10-2 Peize JO10-4 B4320 Zwaluwen jeugdbeker Onder 10 poule Veld
14 sep. 09:30 Nieuw Roden JO9-1 Roden JO9-2 B4400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 9 poule Veld
14 sep. 10:00 Roden JO9-4 Nieuw Roden JO9-2 B4400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 9 poule Veld
14 sep. 10:00 ST Donkerbroek/Makkinga JO13-1 Nieuw Roden JO13-1 B3800 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 poule Veld
14 sep. 10:30 Zevenhuizen JO17-1 Nieuw Roden JO17-1 B3400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 poule Veld
14 sep. 11:15 De Wilper Boys JO12-1 Nieuw Roden JO12-1 B9600 Zwaluwen jeugdbeker Onder 12 poule Veld
14 sep. 11:30 Nieuw Roden JO10-1 VEV'67 JO10-2 B4320 Zwaluwen jeugdbeker Onder 10 poule Veld
14 sep. 11:30 Nieuw Roden JO15-1 Peize JO15-2 B3600 Zwaluwen jeugdbeker Onder 15 poule Veld
14 sep. 14:30 Nieuw Roden VR1 VV Opende VR1 B2400 Vrouwen beker poule Veld
14 sep. 14:30 BSVV 1 Nieuw Roden 1 B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule Veld
15 sep. 11:00 Nieuw Roden 2 De Wilper Boys 3 B1600 Mannen beker reserve zondag poule Veld
15 sep. 14:00 Nieuw Roden 1 Renado 1 B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule Veld