Wedstrijdprogramma

Datum Tijd Thuisclub Uitclub Competitie Zaal/veld Scheidsrechter
25 okt. 19:00 Nieuw Roden VR3 Avanti VR1 1314 Vrouwen Zaal recreatie Zaal H.L.M.M. (Harry) Koerntjes-Smid
25 okt. 19:00 WMC VR1 Nieuw Roden VR5 B6620 Vrouwen Zaal beker recreatie 2e ronde Zaal R. (Rene) van Gils
25 okt. 19:00 LTC 7 Nieuw Roden 1 1214 Mannen Zaal recreatie Zaal K. (Kees) Nieuwenhuizen
25 okt. 19:30 ONR 35+2 Nieuw Roden 35+1 0295 Mannen 35+ Vrijdag 7x7 (najaar) Veld
25 okt. 19:55 Nieuw Roden 2 Potetos 6 1214 Mannen Zaal recreatie Zaal H.L.M.M. (Harry) Koerntjes-Smid
25 okt. 20:00 Zevenhuizen 35+1 Nieuw Roden 35+1 0295 Mannen 35+ Vrijdag 7x7 (najaar) Veld
25 okt. 20:30 Nieuw Roden 35+1 VEV'67 35+4 0295 Mannen 35+ Vrijdag 7x7 (najaar) Veld
25 okt. 20:30 Reiger Boys/Woest KTP Nieuw Roden 1300 Vrouwen Zaal (landelijk) Zaal S. (Sven) Brandt
25 okt. 21:00 Nieuw Roden VR4 DVC Appingedam VR1 1314 Vrouwen Zaal recreatie Zaal
26 okt. 09:00 SJO Feanstars JO11-3 Nieuw Roden JO11-1 0265 Onder 11 competitie (najaar) Veld
26 okt. 09:00 Roden JO8-2 Nieuw Roden JO8-1G 0276 Onder 8 competitie (najaar) Veld
26 okt. 09:30 Nieuw Roden JO15-1 VEV'67 JO15-3G 0245 Onder 15 competitie (najaar) Veld
26 okt. 10:30 FC Zuidlaren JO12-2 Nieuw Roden JO12-1 0253 Onder 12 competitie (najaar) Veld
26 okt. 11:30 Nieuw Roden JO9-2 FC Lewenborg JO9-4 0275 Onder 9 competitie (najaar) Veld
26 okt. 14:30 Nieuw Roden JO17-1 Roden JO17-5 0235 Onder 17 competitie (najaar) Veld
26 okt. 14:30 De Lauwers 1 Nieuw Roden 1 0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat) Veld W. (Wilbert) Gort
26 okt. 15:00 LAC Frisia 1883 VR1 Nieuw Roden VR1 212 Vrouwen Zaterdag (A-cat) Veld
27 okt. 11:00 Nieuw Roden 2 Harkstede 2 0519 Mannen Zondag reserve Veld
27 okt. 14:00 TLC 1 Nieuw Roden 1 0512 Mannen Zondag standaard (A-cat) Veld R.K. (Ritske) Tuinstra
30 okt. 18:30 BSVV JO13-1G Nieuw Roden JO13-1 B3810 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 1e ronde Veld
31 okt. 20:00 Corenos VR1 Nieuw Roden VR5 1314 Vrouwen Zaal recreatie Zaal H.M. (Henk) Rozema
31 okt. 21:00 Blauw Wit '34 VR1 Nieuw Roden VR4 1314 Vrouwen Zaal recreatie Zaal J (Jan) de Groot
1 nov. 19:00 Nieuw Roden VR2 Drachtster Boys VR2 1314 Vrouwen Zaal recreatie Zaal Afgeschermd
1 nov. 19:55 Futsal Winsum VR2 Nieuw Roden VR3 1314 Vrouwen Zaal recreatie Zaal
1 nov. 20:30 KTP Nieuw Roden ZVG/Cagemax Vr. 1300 Vrouwen Zaal (landelijk) Zaal E. (Erwin) Draaijer
1 nov. 22:00 Nieuw Roden 2 TLC 7 1214 Mannen Zaal recreatie Zaal
2 nov. 09:00 Helpman JO10-1 Nieuw Roden JO10-1 0263 Onder 10 competitie (najaar) Veld
2 nov. 09:00 ACV JO12-4 Nieuw Roden JO12-1 0253 Onder 12 competitie (najaar) Veld
2 nov. 09:00 Assen FC JO10-5 Nieuw Roden JO10-2 0263 Onder 10 competitie (najaar) Veld
2 nov. 09:00 Zuidhorn JO15-3 Nieuw Roden JO15-1 0245 Onder 15 competitie (najaar) Veld
2 nov. 09:30 Nieuw Roden JO8-1G Actief JO8-3 0276 Onder 8 competitie (najaar) Veld
2 nov. 09:30 Nieuw Roden JO9-1 Gomos JO9-2 0275 Onder 9 competitie (najaar) Veld
2 nov. 09:30 Nieuw Roden JO11-1 Roden JO11-2 0265 Onder 11 competitie (najaar) Veld
2 nov. 09:30 ST Grijpskerk/De Lauwers JO17-2 Nieuw Roden JO17-1 0235 Onder 17 competitie (najaar) Veld
2 nov. 11:30 Nieuw Roden JO9-2 VEV'67 JO9-4 0275 Onder 9 competitie (najaar) Veld
2 nov. 12:00 Nieuw Roden JO13-1 Drachten JO13-3 0255 Onder 13 competitie (najaar) Veld
2 nov. 12:15 SIOS VR1 Nieuw Roden VR1 212 Vrouwen Zaterdag (A-cat) Veld
2 nov. 14:30 Drogeham 1 Nieuw Roden 1 0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat) Veld S. (Santosh) Sital
3 nov. 11:00 Nieuw Roden 2 Drachten 4 0519 Mannen Zondag reserve Veld
3 nov. 14:00 Nieuw Roden 1 SVZ 1 0512 Mannen Zondag standaard (A-cat) Veld M.A. (Martin) Frankena
4 nov. 21:30 Nieuw Roden 3 Roden 4 1214 Mannen Zaal recreatie Zaal R.M. (Ron) Groenewegen
6 nov. 20:00 Ens VR1 Nieuw Roden VR2 1314 Vrouwen Zaal recreatie Zaal R.J. (René) Schripsema
8 nov. 19:00 ONR 5 Nieuw Roden 1 1214 Mannen Zaal recreatie Zaal R.P. (Reinard Pieter) Land
8 nov. 19:00 Futsal Dragten 6 Nieuw Roden 2 1214 Mannen Zaal recreatie Zaal G. (Gerlof) van Tuinen
8 nov. 20:00 HFC '15 VR1 Nieuw Roden VR5 1314 Vrouwen Zaal recreatie Zaal D. (Dick) Adema
8 nov. 20:30 zvv Den Haag Vr KTP Nieuw Roden 1300 Vrouwen Zaal (landelijk) Zaal P. (Predrag) Obradovic
9 nov. 08:30 GRC Groningen JO8-3 Nieuw Roden JO8-1G 0276 Onder 8 competitie (najaar) Veld
9 nov. 09:00 Drachten JO13-2 Nieuw Roden JO13-1 0255 Onder 13 competitie (najaar) Veld
9 nov. 09:30 Nieuw Roden JO10-2 Annen JO10-2 0263 Onder 10 competitie (najaar) Veld
9 nov. 09:30 Nieuw Roden JO15-1 Pelikaan S JO15-1 0245 Onder 15 competitie (najaar) Veld
9 nov. 10:00 Westerkwartier V.V. JO11-1G Nieuw Roden JO11-1 0265 Onder 11 competitie (najaar) Veld
9 nov. 10:00 VEV'67 JO9-5 Nieuw Roden JO9-2 0275 Onder 9 competitie (najaar) Veld
9 nov. 10:15 Lycurgus JO10-1 Nieuw Roden JO10-1 0263 Onder 10 competitie (najaar) Veld
9 nov. 10:30 Nieuw Roden JO12-1 Be Quick 1887 JO12-5 0253 Onder 12 competitie (najaar) Veld
9 nov. 12:30 Nieuw Roden VR1 The Knickerbockers VR2 212 Vrouwen Zaterdag (A-cat) Veld
9 nov. 14:30 Nieuw Roden 1 Eastermar 1 0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat) Veld
9 nov. 14:30 Nieuw Roden JO17-1 LTC JO17-3 0235 Onder 17 competitie (najaar) Veld
10 nov. 11:00 Roden 2 Nieuw Roden 2 0519 Mannen Zondag reserve Veld
10 nov. 14:00 Actief 1 Nieuw Roden 1 0512 Mannen Zondag standaard (A-cat) Veld
15 nov. 19:00 Nieuw Roden VR3 Blauw Wit '34 VR1 1314 Vrouwen Zaal recreatie Zaal
15 nov. 19:00 TLC 4 Nieuw Roden 2 1214 Mannen Zaal recreatie Zaal H. (Harm) Veenstra
15 nov. 21:00 Nieuw Roden VR4 ST Beilen/Fit Boys VR1 zaal 1314 Vrouwen Zaal recreatie Zaal Afgeschermd
16 nov. 08:45 LTC JO10-4 Nieuw Roden JO10-2 0263 Onder 10 competitie (najaar) Veld
16 nov. 09:00 Lycurgus JO9-6G Nieuw Roden JO9-2 0275 Onder 9 competitie (najaar) Veld
16 nov. 09:30 Nieuw Roden JO9-1 FC Zuidlaren JO9-2 0275 Onder 9 competitie (najaar) Veld
16 nov. 09:30 Nieuw Roden JO11-1 Marum JO11-2 0265 Onder 11 competitie (najaar) Veld
16 nov. 09:30 Nieuw Roden JO8-1G Velocitas 1897 JO8-3 0276 Onder 8 competitie (najaar) Veld
16 nov. 10:30 Nieuw Roden JO12-1 FC Assen JO12-3 0253 Onder 12 competitie (najaar) Veld
16 nov. 10:40 Fc. Grootegast JO17-2 Nieuw Roden JO17-1 0235 Onder 17 competitie (najaar) Veld
16 nov. 10:45 Harkemase Boys JO13-2 Nieuw Roden JO13-1 0255 Onder 13 competitie (najaar) Veld
16 nov. 11:00 Groninger Boys JO15-1 Nieuw Roden JO15-1 0245 Onder 15 competitie (najaar) Veld
16 nov. 11:30 Nieuw Roden JO10-1 Gorecht JO10-1 0263 Onder 10 competitie (najaar) Veld
16 nov. 12:30 Nieuw Roden VR1 VVK VR1 212 Vrouwen Zaterdag (A-cat) Veld
16 nov. 14:30 Nieuw Roden 1 TFS 1 0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat) Veld
17 nov. 10:00 GSAVV Forward 6 Nieuw Roden 2 0519 Mannen Zondag reserve Veld
17 nov. 14:00 HSC 1 Nieuw Roden 1 0512 Mannen Zondag standaard (A-cat) Veld
22 nov. 19:00 Nieuw Roden VR2 zv Libertas VR1 1314 Vrouwen Zaal recreatie Zaal
22 nov. 19:00 Drachtster Boys VR3 Nieuw Roden VR3 1314 Vrouwen Zaal recreatie Zaal
22 nov. 20:00 Nieuw Roden VR5 Futsal Winsum VR3 1314 Vrouwen Zaal recreatie Zaal
22 nov. 20:30 Nieuw Roden 1 Roden 3 1214 Mannen Zaal recreatie Zaal
22 nov. 20:30 KTP Nieuw Roden Team Alkmaar/Sportstars 1300 Vrouwen Zaal (landelijk) Zaal
22 nov. 21:00 Nieuw Roden VR4 G.S.F.V. Drs. Vijfje VR3 1314 Vrouwen Zaal recreatie Zaal
22 nov. 22:00 Nieuw Roden 2 G.S.F.V. Drs. Vijfje 13 1214 Mannen Zaal recreatie Zaal