JO13-1

Leiding & trainer

Naam Telefoonnummer E-mailadres
Alfred Waninge 06-26122056
Dennis Matulessy ( trainer ) 06 - 11718357

Trainingen

Eerste training

Dag Tijden Opmerkingen
dinsdag 18.00 uur - 19.00 uu Trainer Dennis Matulessy

Tweede training

Dag Tijden Opmerkingen
woensdag 18.00 uur - 19.00 uu Trainer Ad Witlox.

Wedstrijdinformatie

Wedstrijd: -
Datum:
Aanvang:
Aanwezig:
Vertrek:
Type wedstrijd:
Opmerkingen:

Wedstrijdverslagen

Wedstrijdatum Titel

Uitslagen

Datum Tijd Wedstrijd Uitslag Competitienaam
7 dec. 10:45 Friese Boys JO13-1 - Nieuw Roden JO13-1 1 - 5 0255 Onder 13 competitie (najaar)

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Scheidsrechter Competitiesoort Accommodatie
14 dec. 12:00 Nieuw Roden JO13-1 - ONR JO13-2 regulier Sportpark Nieuw Roden

Poulestand JO13-1 (0255 Onder 13 competitie (najaar))

Positie Naam Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Doelsaldo Mindering
1 Nieuw Roden JO13-1 9 7 2 0 23 60 8 52 0
2 Niekerk JO13-1 9 7 2 0 23 50 7 43 0
3 Drachten JO13-2 10 6 1 3 19 41 20 21 0
4 Friese Boys JO13-1 9 5 3 1 18 36 12 24 0
5 Langezwaag Jo13-1G 7 4 2 1 14 34 7 27 0
6 ONT JO13-2 9 4 0 5 12 28 29 -1 0
7 Drachten JO13-3 9 3 1 5 10 17 38 -21 0
8 ST SC Twijzel/ SC Kootstertille JO13-1G 8 2 2 4 8 36 37 -1 0
9 Harkemase Boys JO13-2 9 2 1 6 7 14 28 -14 0
10 ONR JO13-2 9 1 0 8 3 8 55 -47 0
11 Drachtster Boys JO13-3 10 1 0 9 3 13 96 -83 0
Positie Naam Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Doelsaldo Mindering

Poulestand JO13-1 (B3800 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 poule)

Positie Naam Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Doelsaldo Mindering
1 Nieuw Roden JO13-1 3 3 0 0 9 13 2 11 0
2 ST Donkerbroek/Makkinga JO13-1 3 1 0 2 3 6 7 -1 0
3 Roden JO13-3 3 1 0 2 3 7 10 -3 0
4 SJO J.V. Oostenburg JO13-2 3 1 0 2 3 4 11 -7 0

Poulestand JO13-1 (B3810 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 1e ronde)

Positie Naam Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Doelsaldo Mindering
1 Zwartemeerse Boys JO13-1 1 1 0 0 3 12 0 12 0
2 FC Birdaard JO13-1 1 1 0 0 3 9 1 8 0
3 OKVC JO13-1 1 1 0 0 3 8 1 7 0
4 Tollebeek JO13-1 1 1 0 0 3 8 1 7 0
5 Langezwaag Jo13-1G 1 1 0 0 3 7 0 7 0
6 Elim JO13-1 1 1 0 0 3 7 1 6 0
7 Zuidhorn JO13-2 1 1 0 0 3 6 1 5 0
8 VIOD JO13-1G 1 1 0 0 3 7 3 4 0
9 ONS Sneek JO13-2 1 1 0 0 3 5 1 4 0
10 St.Annaparochie JO13-2 1 1 0 0 3 4 0 4 0
11 SC Loppersum JO13-1 1 1 0 0 3 7 4 3 0
12 Bargeres JO13-1 1 1 0 0 3 5 2 3 0
13 MSC/Amslod JO13-2 1 1 0 0 3 4 1 3 0
14 ST SGV/Froombosch JO13-1 1 1 0 0 3 4 1 3 0
15 VIOS (O) JO13-1 1 1 0 0 3 4 1 3 0
16 Marum JO13-2 1 1 0 0 3 4 2 2 0
17 FC Oldemarkt JO13-1 1 1 0 0 3 4 2 2 0
18 Onstwedder Boys JO13-1G 1 1 0 0 3 4 2 2 0
19 FVV JO13-1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
20 Niekerk JO13-1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
21 SJO WTTC JO13-1 1 1 0 0 3 2 0 2 0
22 SJO ZVC '14 JO13-2 1 1 0 0 3 2 0 2 0
23 BEW JO13-1G 1 1 0 0 3 4 3 1 0
24 Pekelder Boys JO13-1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
25 V en V'68 JO13-1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
26 Nieuw Roden JO13-1 1 1 0 0 3 1 0 1 0
27 Rijperkerk JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
28 Pesse JO13-1 1 0 0 1 0 3 4 -1 0
29 SJO Warga WWS JO13-1 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
30 VAKO JO13-2 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
31 BSVV JO13-1G 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
32 Eext JO13-1 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
33 Gorecht JO13-2 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
34 ST Havelte-Uffelte JO13-1G 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
35 Groninger Boys JO13-1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
36 MOVV JO13-1G 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
37 ST Donkerbroek/Makkinga JO13-2G 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
38 Sellingen JO13-1 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
39 Poolster JO13-1 1 0 0 1 0 4 7 -3 0
40 Raptim JO13-3G 1 0 0 1 0 2 5 -3 0
41 Fit Boys JO13-2 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
42 SJO STEO JO13-1 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
43 Vitesse'63 JO13-1G 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
44 Friese Boys JO13-1 1 0 0 1 0 3 7 -4 0
45 QVC JO13-1G 1 0 0 1 0 1 5 -4 0
46 LAC Frisia 1883 JO13-3 1 0 0 1 0 0 4 -4 0
47 WTOC JO13-1G 1 0 0 1 0 1 6 -5 0
48 SJO WIJC JO13-2G 1 0 0 1 0 1 7 -6 0
49 Lemmer vv JO13-1 1 0 0 1 0 1 8 -7 0
50 Winsum JO13-2G 1 0 0 1 0 1 8 -7 0
51 DWP JO13-1G 1 0 0 1 0 0 7 -7 0
52 Jistrum JO13-1G 1 0 0 1 0 1 9 -8 0
53 DVC'59 JO13-1 1 0 0 1 0 0 12 -12 0

Poulestand JO13-1 (B3820 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 2e ronde)

Positie Naam Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Doelsaldo Mindering
1 St.Annaparochie JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bargeres JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 BEW JO13-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 FC Birdaard JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Elim JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 FVV JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Langezwaag Jo13-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 SC Loppersum JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Marum JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 MSC/Amslod JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Niekerk JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Nieuw Roden JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 OKVC JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 FC Oldemarkt JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 ONS Sneek JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Onstwedder Boys JO13-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Pekelder Boys JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Rijperkerk JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19 ST SGV/Froombosch JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
20 SJO WTTC JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21 SJO ZVC '14 JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22 Tollebeek JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
23 V en V'68 JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24 VIOD JO13-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
25 VIOS (O) JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26 Zuidhorn JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Zwartemeerse Boys JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0