Zaal heren 1

Leiding & trainer

Naam Telefoonnummer E-mailadres
Jan Slagter 06-36102617 slagter.nr@kpnmail.nl
Kor Gooijert 06-49754322 vijftal@home.nl

Trainingen

Eerste training

Dag Tijden Opmerkingen

Tweede training

Dag Tijden Opmerkingen

Wedstrijdinformatie

Wedstrijd: -
Datum:
Aanvang:
Aanwezig:
Vertrek:
Type wedstrijd:
Opmerkingen:

Wedstrijdverslagen

Wedstrijdatum Titel

Uitslagen

Datum Tijd Wedstrijd Uitslag Competitienaam

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Scheidsrechter Competitiesoort Accommodatie
13 dec. 20:30 Nieuw Roden 1 - Leekster Eagles 5 E.P. (Ernest) Verboom regulier Rodenburghal (LEEK)

Poulestand 1 (1214 Mannen Zaal recreatie)

Positie Naam Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Doelsaldo Mindering
1 ONR 5 11 7 2 2 23 70 41 29 0
2 Nieuw Roden 1 7 6 1 0 19 33 9 24 0
3 Roden 3 11 6 1 4 19 55 44 11 0
4 Futsal Marum 2 7 5 1 1 16 47 19 28 0
5 TLC 1 9 5 0 4 15 47 46 1 0
6 Leekster Eagles 5 8 4 2 2 14 43 31 12 0
7 V.V. Westerkwartier 3 7 4 1 2 13 38 28 10 0
8 Exstudiantes Groningen 6 8 3 0 5 9 29 51 -22 0
9 LTC 7 11 3 0 8 9 59 76 -17 0
10 G.S.F.V. Drs. Vijfje 14 9 2 0 7 6 22 48 -26 0
11 G.S.F.V. Drs. Vijfje 15 9 1 2 6 5 33 53 -20 0
12 G.S.F.V. Drs. Vijfje 16 7 1 0 6 3 16 46 -30 0

Poulestand 1 (B6010 Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde)

Positie Naam Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Doelsaldo Mindering
1 Nieuw Roden 1 1 1 0 0 3 16 1 15 0
2 TLC 4 1 0 0 1 0 1 16 -15 0

Poulestand 1 (B6020 Mannen Zaal beker recreatie 2e ronde)

Positie Naam Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Doelsaldo Mindering
1 GAVC 2 1 1 0 0 3 25 3 22 0
2 De Herauten 2 1 1 0 0 3 15 3 12 0
3 Be Fit 1 1 1 0 0 3 15 5 10 0
4 Futsal Emmeloord/ Boomsma 2 1 1 0 0 3 12 2 10 0
5 Farmsum 1 1 1 0 0 3 10 3 7 0
6 Nieuw Roden 1 1 1 0 0 3 10 3 7 0
7 Oranje Nassau 4 1 1 0 0 3 10 3 7 0
8 Titan 1 1 1 0 0 3 9 2 7 0
9 Blauw Wit '34 2 1 1 0 0 3 8 1 7 0
10 zvv Grijpskerk 2 1 1 0 0 3 8 1 7 0
11 DWS Oosterpoort 4 1 1 0 0 3 9 3 6 0
12 Futsal Dragten 3 1 1 0 0 3 9 3 6 0
13 VC Trynwalden 2 1 1 0 0 3 9 3 6 0
14 Oeverzwaluwen 1 1 1 0 0 3 8 2 6 0
15 Real Camaradas 3 1 1 0 0 3 8 2 6 0
16 Hoogeveen 2 1 1 0 0 3 7 2 5 0
17 ONR 2 1 1 0 0 3 7 2 5 0
18 Pesse 1 1 1 0 0 3 7 2 5 0
19 Friesland 2 1 1 0 0 3 6 2 4 0
20 Hoogeveen 3 1 1 0 0 3 5 1 4 0
21 Roden 3 1 1 0 0 3 5 1 4 0
22 TLC 8 1 1 0 0 3 5 1 4 0
23 Workum 3 1 1 0 0 3 8 5 3 0
24 DVC Appingedam 2 1 1 0 0 3 6 3 3 0
25 Futsal Heerenveen 3 1 1 0 0 3 6 3 3 0
26 SC Loppersum 1 1 1 0 0 3 6 3 3 0
27 zvv De Slingerij 1 1 1 0 0 3 6 3 3 0
28 VC Trynwalden 1 1 1 0 0 3 6 3 3 0
29 G.S.F.V. Drs. Vijfje 12 1 1 0 0 3 5 2 3 0
30 GAVC 1 1 1 0 0 3 5 2 3 0
31 Friesland 4 1 1 0 0 3 4 1 3 0
32 Twedo 1 1 1 0 0 3 7 5 2 0
33 zvv Borger 3 1 1 0 0 3 6 4 2 0
34 Futsal Dragten 4 1 1 0 0 3 6 4 2 0
35 REUZ 2 1 1 0 0 3 6 4 2 0
36 DWS Oosterpoort 2 1 1 0 0 3 5 3 2 0
37 Hollandscheveld 1 1 1 0 0 3 5 3 2 0
38 Holwerd 1 1 1 0 0 3 5 3 2 0
39 ONT/CHZ 2 1 1 0 0 3 4 2 2 0
40 DWS Oosterpoort 6 1 1 0 0 3 3 1 2 0
41 Futsal Dragten 7 1 1 0 0 3 3 1 2 0
42 Futsal Heerenveen 5 1 1 0 0 3 5 4 1 0
43 G.S.F.V. Drs. Vijfje 7 1 1 0 0 3 4 3 1 0
44 Futsal Heerenveen 2 1 1 0 0 3 4 3 1 0
45 FC Kraggenburg 1 1 1 0 0 3 4 3 1 0
46 Black Boys 2 1 1 0 0 3 1 0 1 0
47 REUZ 3 1 0 1 0 1 8 8 0 0
48 HODO 2 1 0 1 0 1 8 8 0 0
49 Potetos 1 1 0 1 0 1 8 8 0 0
50 Elim 1 1 0 1 0 1 8 8 0 0
51 Potetos 2 1 0 1 0 1 4 4 0 0
52 HFC '15 3 1 0 1 0 1 4 4 0 0
53 WMC 3 1 0 1 0 1 3 3 0 0
54 Potetos 8 1 0 1 0 1 3 3 0 0
55 Blauw Wit '34 1 1 0 1 0 1 2 2 0 0
56 Futsal Nieuw Buinen 1 1 0 1 0 1 2 2 0 0
57 Futsal Dragten 5 1 0 1 0 1 2 2 0 0
58 REUZ 5 1 0 1 0 1 2 2 0 0
59 Futsal Dragten 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
60 Zevenhuizen 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
61 VWC 1 1 0 0 1 0 4 5 -1 0
62 DWS Oosterpoort 5 1 0 0 1 0 3 4 -1 0
63 RKO 1 1 0 0 1 0 3 4 -1 0
64 Workum 5 1 0 0 1 0 3 4 -1 0
65 Oeverzwaluwen 2 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
66 HZVV 2 1 0 0 1 0 5 7 -2 0
67 ACV 3 1 0 0 1 0 4 6 -2 0
68 Futsal Buitenpost/The Point 4 1 0 0 1 0 4 6 -2 0
69 WMC 4 1 0 0 1 0 4 6 -2 0
70 Potetos 11 1 0 0 1 0 3 5 -2 0
71 vv Stânfries 1 1 0 0 1 0 3 5 -2 0
72 Wardy 1 1 0 0 1 0 3 5 -2 0
73 ONT/CHZ 3 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
74 Asser Boys 4 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
75 Roden 5 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
76 Black Boys 5 1 0 0 1 0 5 8 -3 0
77 Blauw Wit '34 8 1 0 0 1 0 3 6 -3 0
78 DWS Oosterpoort 8 1 0 0 1 0 3 6 -3 0
79 Futsal Winsum 3 1 0 0 1 0 3 6 -3 0
80 Futsal Winsum 4 1 0 0 1 0 3 6 -3 0
81 NTW 1 1 0 0 1 0 3 6 -3 0
82 Blauw Wit '34 5 1 0 0 1 0 2 5 -3 0
83 Potetos 15 1 0 0 1 0 2 5 -3 0
84 Black Boys 4 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
85 Black Boys 3 1 0 0 1 0 2 6 -4 0
86 Futsal Dragten 9 1 0 0 1 0 1 5 -4 0
87 ZVV Schattenberg 1 1 0 0 1 0 1 5 -4 0
88 ZZVV 2 1 0 0 1 0 1 5 -4 0
89 Futsal Marum 3 1 0 0 1 0 2 7 -5 0
90 Hoogeveen 5 1 0 0 1 0 2 7 -5 0
91 Nieuw Balinge 1 1 0 0 1 0 2 7 -5 0
92 Be Quick D 2 1 0 0 1 0 3 9 -6 0
93 De Herauten 3 1 0 0 1 0 3 9 -6 0
94 HFC '15 2 1 0 0 1 0 3 9 -6 0
95 Futsal Heerenveen 4 1 0 0 1 0 2 8 -6 0
96 Omlandia 3 1 0 0 1 0 2 8 -6 0
97 zvv Grijpskerk 4 1 0 0 1 0 3 10 -7 0
98 REUZ 4 1 0 0 1 0 3 10 -7 0
99 TLC 7 1 0 0 1 0 3 10 -7 0
100 Weerdinge 1 1 0 0 1 0 2 9 -7 0
101 Black Boys 7 1 0 0 1 0 1 8 -7 0
102 Omlandia 6 1 0 0 1 0 1 8 -7 0
103 DZOH 2 1 0 0 1 0 5 15 -10 0
104 Creil 1 1 0 0 1 0 2 12 -10 0
105 Drachtster Boys 2 1 0 0 1 0 3 15 -12 0
106 Blauw Wit '34 7 1 0 0 1 0 3 25 -22 0

Poulestand 1 (B6030 Mannen Zaal beker recreatie 3e ronde)

Positie Naam Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Doelsaldo Mindering
1 Oeverzwaluwen 1 1 1 0 0 3 10 0 10 0
2 Futsal Dragten 3 1 1 0 0 3 11 2 9 0
3 ONR 2 1 1 0 0 3 11 2 9 0
4 REUZ 2 1 1 0 0 3 11 3 8 0
5 Futsal Emmeloord/ Boomsma 2 1 1 0 0 3 10 3 7 0
6 Farmsum 1 1 1 0 0 3 8 2 6 0
7 DWS Oosterpoort 4 1 1 0 0 3 7 2 5 0
8 G.S.F.V. Drs. Vijfje 7 1 1 0 0 3 6 1 5 0
9 Futsal Heerenveen 2 1 1 0 0 3 8 4 4 0
10 REUZ 3 1 1 0 0 3 6 2 4 0
11 Futsal Nieuw Buinen 1 1 1 0 0 3 3 0 3 0
12 De Herauten 2 1 1 0 0 3 8 6 2 0
13 Be Fit 1 1 1 0 0 3 7 5 2 0
14 Real Camaradas 3 1 1 0 0 3 7 5 2 0
15 HODO 2 1 1 0 0 3 3 1 2 0
16 Potetos 2 1 1 0 0 3 3 1 2 0
17 Futsal Heerenveen 3 1 1 0 0 3 7 6 1 0
18 GAVC 1 1 1 0 0 3 6 5 1 0
19 Twedo 1 1 1 0 0 3 6 5 1 0
20 GAVC 2 1 1 0 0 3 4 3 1 0
21 Friesland 2 1 1 0 0 3 3 2 1 0
22 G.S.F.V. Drs. Vijfje 12 1 0 1 0 1 4 4 0 0
23 zvv Borger 3 1 0 1 0 1 4 4 0 0
24 Blauw Wit '34 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
25 Futsal Dragten 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26 Holwerd 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Hoogeveen 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
28 Pesse 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
29 WMC 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30 Workum 3 1 0 0 1 0 6 7 -1 0
31 Friesland 4 1 0 0 1 0 5 6 -1 0
32 Hoogeveen 2 1 0 0 1 0 5 6 -1 0
33 VC Trynwalden 2 1 0 0 1 0 3 4 -1 0
34 Blauw Wit '34 1 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
35 DWS Oosterpoort 2 1 0 0 1 0 6 8 -2 0
36 Nieuw Roden 1 1 0 0 1 0 5 7 -2 0
37 Titan 1 1 0 0 1 0 5 7 -2 0
38 Futsal Dragten 7 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
39 Hollandscheveld 1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
40 SC Loppersum 1 1 0 0 1 0 0 3 -3 0
41 Black Boys 2 1 0 0 1 0 4 8 -4 0
42 zvv De Slingerij 1 1 0 0 1 0 2 6 -4 0
43 Roden 3 1 0 0 1 0 2 7 -5 0
44 TLC 8 1 0 0 1 0 1 6 -5 0
45 DWS Oosterpoort 6 1 0 0 1 0 2 8 -6 0
46 FC Kraggenburg 1 1 0 0 1 0 3 10 -7 0
47 Oranje Nassau 4 1 0 0 1 0 3 11 -8 0
48 Futsal Dragten 4 1 0 0 1 0 2 11 -9 0
49 ONT/CHZ 2 1 0 0 1 0 2 11 -9 0
50 Futsal Heerenveen 5 1 0 0 1 0 0 10 -10 0