Wedstrijdprogramma

Datum Tijd Thuisclub Uitclub Competitie Zaal/veld Scheidsrechter
15 nov. 19:00 Nieuw Roden VR3 Blauw Wit '34 VR1 1314 Vrouwen Zaal recreatie Zaal K. (Kornelis) Braaksma
15 nov. 19:00 G.S.F.V. Drs. Vijfje 14 Nieuw Roden 1 1214 Mannen Zaal recreatie Zaal S (Suresh) Wagenaar
15 nov. 19:00 TLC 4 Nieuw Roden 2 1214 Mannen Zaal recreatie Zaal H. (Harm) Veenstra
15 nov. 21:00 Nieuw Roden VR4 ST Beilen/Fit Boys VR1 zaal 1314 Vrouwen Zaal recreatie Zaal Afgeschermd
16 nov. 08:45 LTC JO10-4 Nieuw Roden JO10-2 0263 Onder 10 competitie (najaar) Veld
16 nov. 09:00 Lycurgus JO9-6G Nieuw Roden JO9-2 0275 Onder 9 competitie (najaar) Veld
16 nov. 09:30 Nieuw Roden JO9-1 FC Zuidlaren JO9-2 0275 Onder 9 competitie (najaar) Veld
16 nov. 09:30 Nieuw Roden JO11-1 Marum JO11-2 0265 Onder 11 competitie (najaar) Veld
16 nov. 09:30 Nieuw Roden JO8-1G Velocitas 1897 JO8-3 0276 Onder 8 competitie (najaar) Veld
16 nov. 10:30 Nieuw Roden JO12-1 FC Assen JO12-3 0253 Onder 12 competitie (najaar) Veld
16 nov. 10:40 Fc. Grootegast JO17-2 Nieuw Roden JO17-1 0235 Onder 17 competitie (najaar) Veld H.J. (Harm-Jan) van der Bij
16 nov. 10:45 Harkemase Boys JO13-2 Nieuw Roden JO13-1 0255 Onder 13 competitie (najaar) Veld
16 nov. 11:00 Groninger Boys JO15-1 Nieuw Roden JO15-1 0245 Onder 15 competitie (najaar) Veld
16 nov. 11:30 Nieuw Roden JO10-1 Gorecht JO10-1 0263 Onder 10 competitie (najaar) Veld
16 nov. 12:30 Nieuw Roden VR1 VVK VR1 212 Vrouwen Zaterdag (A-cat) Veld
16 nov. 14:30 Nieuw Roden 1 TFS 1 0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat) Veld A (Bert) Loof
17 nov. 10:00 GSAVV Forward 6 Nieuw Roden 2 0519 Mannen Zondag reserve Veld
17 nov. 14:00 HSC 1 Nieuw Roden 1 0512 Mannen Zondag standaard (A-cat) Veld S. (Stefan) Aalders
22 nov. 19:00 Nieuw Roden VR2 zv Libertas VR1 1314 Vrouwen Zaal recreatie Zaal H.A.C. (Harold) Basstra
22 nov. 19:00 Drachtster Boys VR3 Nieuw Roden VR3 1314 Vrouwen Zaal recreatie Zaal B.D. (Bonne) Gringhuis
22 nov. 20:00 Nieuw Roden VR5 Futsal Winsum VR3 1314 Vrouwen Zaal recreatie Zaal
22 nov. 20:30 Nieuw Roden 1 Roden 3 1214 Mannen Zaal recreatie Zaal R. (Rienk) de Boer
22 nov. 20:30 KTP Nieuw Roden Team Alkmaar/Sportstars 1300 Vrouwen Zaal (landelijk) Zaal R. (Richard) Vos
22 nov. 21:00 Nieuw Roden VR4 G.S.F.V. Drs. Vijfje VR3 1314 Vrouwen Zaal recreatie Zaal
22 nov. 21:00 Nieuw Roden 2 G.S.F.V. Drs. Vijfje 13 1214 Mannen Zaal recreatie Zaal M. (Marc) van der Heide
23 nov. 09:30 Nieuw Roden JO11-1 Zuidhorn JO11-3 0265 Onder 11 competitie (najaar) Veld
23 nov. 09:30 Nieuw Roden JO8-1G Siddeburen JO8-1 0276 Onder 8 competitie (najaar) Veld
23 nov. 09:30 Nieuw Roden JO15-1 vv Winsum JO15-2 0245 Onder 15 competitie (najaar) Veld
23 nov. 09:30 Nieuw Roden JO10-2 Mamio JO10-1 0263 Onder 10 competitie (najaar) Veld
23 nov. 09:30 Nieuw Roden JO9-1 VVK JO9-1 0275 Onder 9 competitie (najaar) Veld
23 nov. 10:30 Nieuw Roden JO12-1 Actief JO12-4 0253 Onder 12 competitie (najaar) Veld
23 nov. 11:30 Nieuw Roden JO10-1 Be Quick 1887 JO10-2 0263 Onder 10 competitie (najaar) Veld
23 nov. 11:30 Nieuw Roden JO9-2 Zeester JO9-1G 0275 Onder 9 competitie (najaar) Veld
23 nov. 12:00 Nieuw Roden JO13-1 Niekerk JO13-1 0255 Onder 13 competitie (najaar) Veld
23 nov. 14:30 Nieuw Roden JO17-1 Zevenhuizen JO17-1 0235 Onder 17 competitie (najaar) Veld
23 nov. 14:30 Suameer 1 Nieuw Roden 1 0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat) Veld P. (Patrick) Dobma
23 nov. 15:00 Be Quick D VR1 Nieuw Roden VR1 212 Vrouwen Zaterdag (A-cat) Veld
24 nov. 11:00 Nieuw Roden 2 Groen Geel 2 0519 Mannen Zondag reserve Veld
24 nov. 14:00 Siddeburen 1 Nieuw Roden 1 0512 Mannen Zondag standaard (A-cat) Veld Afgeschermd
29 nov. 20:00 Nieuw Roden VR5 Nieuw Roden VR4 B6680 Vrouwen Zaal beker recreatie 1/8 finales Zaal J. (Jan) Swart
29 nov. 20:30 Nieuw Roden 1 V.V. Westerkwartier 3 1214 Mannen Zaal recreatie Zaal K. (Klaas) Kremer
29 nov. 21:00 G.S.F.V. Drs. Vijfje VR3 Nieuw Roden VR2 B6680 Vrouwen Zaal beker recreatie 1/8 finales Zaal A. (Anne) Achttien
29 nov. 21:55 Exstudiantes Groningen VR2 Nieuw Roden VR3 1314 Vrouwen Zaal recreatie Zaal Afgeschermd
29 nov. 22:00 Nieuw Roden 2 G.S.F.V. Drs. Vijfje 30 1214 Mannen Zaal recreatie Zaal F. (Fred) Janssen
29 nov. 22:00 Futsal Dragten 8 Nieuw Roden 3 1214 Mannen Zaal recreatie Zaal R.J. (René) Schripsema
30 nov. 08:30 GRC Groningen JO10-1 Nieuw Roden JO10-1 0263 Onder 10 competitie (najaar) Veld
30 nov. 09:00 ONT JO13-2 Nieuw Roden JO13-1 0255 Onder 13 competitie (najaar) Veld
30 nov. 09:00 Roden JO9-4 Nieuw Roden JO9-2 0275 Onder 9 competitie (najaar) Veld
30 nov. 09:00 BSVV JO10-2G Nieuw Roden JO10-2 0263 Onder 10 competitie (najaar) Veld
30 nov. 09:30 Nieuw Roden JO11-1 Fc. Grootegast JO11-2 0265 Onder 11 competitie (najaar) Veld
30 nov. 09:30 Nieuw Roden JO9-1 GVAV-Rapiditas JO9-3 0275 Onder 9 competitie (najaar) Veld
30 nov. 09:30 Nieuw Roden JO8-1G HFC '15 JO8-2 0276 Onder 8 competitie (najaar) Veld
30 nov. 10:00 Westerkwartier V.V. JO17-1G Nieuw Roden JO17-1 0235 Onder 17 competitie (najaar) Veld
30 nov. 11:00 SJO ZVC '14 JO12-1 Nieuw Roden JO12-1 0253 Onder 12 competitie (najaar) Veld
30 nov. 11:15 Niekerk JO15-1 Nieuw Roden JO15-1 0245 Onder 15 competitie (najaar) Veld
30 nov. 12:30 Nieuw Roden VR1 Leeuwarder Zwaluwen VR1 212 Vrouwen Zaterdag (A-cat) Veld
30 nov. 14:30 Nieuw Roden 1 Suawoude 1 0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat) Veld
1 dec. 10:00 OZW 3 Nieuw Roden 2 0519 Mannen Zondag reserve Veld
1 dec. 14:00 Nieuw Roden 1 Muntendam 1 0512 Mannen Zondag standaard (A-cat) Veld
6 dec. 19:00 Exstudiantes Groningen VR3 Nieuw Roden VR5 1314 Vrouwen Zaal recreatie Zaal
6 dec. 20:40 Os Lusitanos KTP Nieuw Roden 1300 Vrouwen Zaal (landelijk) Zaal
6 dec. 21:55 Futsal Marum 2 Nieuw Roden 1 1214 Mannen Zaal recreatie Zaal
6 dec. 22:05 Real Camaradas 4 Nieuw Roden 2 1214 Mannen Zaal recreatie Zaal
7 dec. 09:00 VEV'67 JO11-3 Nieuw Roden JO11-1 0265 Onder 11 competitie (najaar) Veld Afgeschermd
7 dec. 09:00 Niekerk JO9-1 Nieuw Roden JO9-1 0275 Onder 9 competitie (najaar) Veld
7 dec. 09:00 Friese Boys JO13-1 Nieuw Roden JO13-1 0255 Onder 13 competitie (najaar) Veld
7 dec. 09:30 Nieuw Roden JO10-2 VEV'67 JO10-6 0263 Onder 10 competitie (najaar) Veld
7 dec. 10:30 Nieuw Roden JO12-1 Achilles 1894 JO12-1 0253 Onder 12 competitie (najaar) Veld
7 dec. 11:30 Nieuw Roden JO10-1 Lycurgus JO10-1 0263 Onder 10 competitie (najaar) Veld
7 dec. 11:30 Nieuw Roden JO9-2 Niekerk JO9-2 0275 Onder 9 competitie (najaar) Veld
7 dec. 13:15 Helpman JO8-3G Nieuw Roden JO8-1G 0276 Onder 8 competitie (najaar) Veld
7 dec. 14:00 ASC 1 Nieuw Roden 1 0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat) Veld
7 dec. 14:30 Nieuw Roden JO17-1 Roden JO17-4 0235 Onder 17 competitie (najaar) Veld
7 dec. 14:30 Asser Boys VR1 Nieuw Roden VR1 212 Vrouwen Zaterdag (A-cat) Veld
8 dec. 11:00 Nieuw Roden 2 Gruno 2 0519 Mannen Zondag reserve Veld
8 dec. 14:00 Nieuw Roden 1 VAKO 1 0512 Mannen Zondag standaard (A-cat) Veld
9 dec. 21:30 Leekster Eagles 5 Nieuw Roden 1 1214 Mannen Zaal recreatie Zaal