Wedstrijdprogramma

Datum Tijd Thuisclub Uitclub Competitie Zaal/veld Scheidsrechter
19 jan. 11:00 Nieuw Roden 2 Groen Geel 2 0519 Mannen Zondag reserve Veld E.M. (Elwin) de Jonge
19 jan. 14:00 Nieuw Roden 1 FVV 1 0512 Mannen Zondag standaard (A-cat) Veld R. (Richard) Pasveer
23 jan. 20:30 Blauw Wit '34 VR1 Nieuw Roden VR3 1314 Vrouwen Zaal recreatie Zaal E (Erik) Holtrop
24 jan. 19:00 Nieuw Roden VR2 zv Libertas VR2 1314 Vrouwen Zaal recreatie Zaal B.A.C. (Bert) van IJzendoorn
24 jan. 19:00 G.S.F.V. Drs. Vijfje VR4 Nieuw Roden VR5 1314 Vrouwen Zaal recreatie Zaal S.P.J. (Stef) Verhagen
24 jan. 20:30 Nieuw Roden 1 G.S.F.V. Drs. Vijfje 14 1214 Mannen Zaal recreatie Zaal E.P. (Ernest) Verboom
24 jan. 20:30 KTP Nieuw Roden Drachtster Boys/HR Piping 1300 Vrouwen Zaal (landelijk) Zaal T. (Tuncay) Balta
24 jan. 22:00 Nieuw Roden 2 Real Camaradas 4 1214 Mannen Zaal recreatie Zaal P. (Pascal) Sanders
25 jan. 16:00 Asser Boys MO11-3 Nieuw Roden MO11-1 1543 Meiden Onder 11 competitie zaal Zaal
25 jan. 16:40 Nieuw Roden MO11-1 Asser Boys MO11-1 1543 Meiden Onder 11 competitie zaal Zaal
26 jan. 11:00 Nieuw Roden 2 Harkstede 2 0519 Mannen Zondag reserve Veld
26 jan. 14:00 Nieuw Roden 1 ZNC 1 0512 Mannen Zondag standaard (A-cat) Veld P (Peter) Lemmen
27 jan. 21:30 Broekster Boys VR1 Nieuw Roden VR2 1314 Vrouwen Zaal recreatie Zaal J (Johannes) de Klein
31 jan. 19:00 Nieuw Roden VR2 Nieuw Roden VR5 B6690 Vrouwen Zaal beker recreatie 1/4 finales Zaal
31 jan. 20:00 Futsal Dragten 5 Nieuw Roden 2 1214 Mannen Zaal recreatie Zaal B.D. (Bonne) Gringhuis
31 jan. 20:00 TLC 1 Nieuw Roden 1 1214 Mannen Zaal recreatie Zaal
31 jan. 20:30 KTP Nieuw Roden Team Alkmaar/Sportstars B9910 Vrouwen Zaal beker landelijk 1e ronde Zaal G. (Gerlof) Gils
1 feb. 09:00 Gorredijk JO9-2 Nieuw Roden JO9-2 0277 Onder 9 competitie (voorjaar) Veld
1 feb. 09:00 Roden JO12-2 Nieuw Roden JO12-1 0254 Onder 12 competitie (voorjaar) Veld
1 feb. 09:30 Nieuw Roden JO15-1 Marum JO15-2 0247 Onder 15 competitie (voorjaar) Veld
1 feb. 09:30 Nieuw Roden JO9-1 SJO Feanstars JO9-2 0277 Onder 9 competitie (voorjaar) Veld
1 feb. 09:30 Nieuw Roden JO8-1G Wilper Boys De JO8-1G 0304 Onder 8 competitie (voorjaar) Veld
1 feb. 09:30 Nieuw Roden JO10-2 LTC JO10-4 0264 Onder 10 competitie (voorjaar) Veld
1 feb. 11:30 Nieuw Roden JO10-1 Hardegarijp JO10-1G 0264 Onder 10 competitie (voorjaar) Veld
1 feb. 12:00 Nieuw Roden JO13-1 VAKO JO13-1 0257 Onder 13 competitie (voorjaar) Veld
1 feb. 12:00 ONR JO11-2 Nieuw Roden JO11-1 0267 Onder 11 competitie (voorjaar) Veld
1 feb. 14:00 ST Eenrum/Kloosterburen VR1 Nieuw Roden VR1 212 Vrouwen Zaterdag (A-cat) Veld
1 feb. 14:30 Nieuw Roden JO17-1 Fc. Grootegast JO17-2 0237 Onder 17 competitie (voorjaar) Veld
1 feb. 14:45 VCR 1 Nieuw Roden 1 0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat) Veld
2 feb. 14:00 FVV 1 Nieuw Roden 1 0512 Mannen Zondag standaard (A-cat) Veld
3 feb. 21:30 Nieuw Roden 3 TLC 3 1214 Mannen Zaal recreatie Zaal
7 feb. 20:00 Nieuw Roden VR5 WMC VR1 1314 Vrouwen Zaal recreatie Zaal
7 feb. 20:55 Nieuw Roden 2 V.V. Westerkwartier 4 1214 Mannen Zaal recreatie Zaal
7 feb. 21:00 G.S.F.V. Drs. Vijfje KTP Nieuw Roden 1300 Vrouwen Zaal (landelijk) Zaal
8 feb. 09:00 VEV'67 JO8-2 Nieuw Roden JO8-1G 0304 Onder 8 competitie (voorjaar) Veld
8 feb. 09:30 Nieuw Roden JO11-1 VEV'67 JO11-3 0267 Onder 11 competitie (voorjaar) Veld
8 feb. 10:15 Drachtster Boys JO9-2 Nieuw Roden JO9-1 0277 Onder 9 competitie (voorjaar) Veld
8 feb. 10:15 Marum JO10-1 Nieuw Roden JO10-1 0264 Onder 10 competitie (voorjaar) Veld
8 feb. 10:30 Nieuw Roden JO12-1 Suameer JO12-1 0254 Onder 12 competitie (voorjaar) Veld
8 feb. 10:30 Actief JO13-1 Nieuw Roden JO13-1 0257 Onder 13 competitie (voorjaar) Veld
8 feb. 11:00 ST Donkerbroek/Makkinga JO15-1 Nieuw Roden JO15-1 0247 Onder 15 competitie (voorjaar) Veld
8 feb. 11:30 Nieuw Roden JO9-2 SJO J.V. Oostenburg JO9-2 0277 Onder 9 competitie (voorjaar) Veld
8 feb. 12:30 Nieuw Roden VR1 SIOS VR1 212 Vrouwen Zaterdag (A-cat) Veld
8 feb. 12:45 Actief JO10-3 Nieuw Roden JO10-2 0264 Onder 10 competitie (voorjaar) Veld
8 feb. 14:30 Nieuw Roden 1 Drogeham 1 0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat) Veld
8 feb. 15:00 Roden JO17-5 Nieuw Roden JO17-1 0237 Onder 17 competitie (voorjaar) Veld
9 feb. 10:00 Drachten 4 Nieuw Roden 2 0519 Mannen Zondag reserve Veld
9 feb. 14:00 Nieuw Roden 1 TLC 1 0512 Mannen Zondag standaard (A-cat) Veld
10 feb. 22:00 Engelbert VR1 Nieuw Roden VR5 1314 Vrouwen Zaal recreatie Zaal
14 feb. 19:00 Nieuw Roden VR2 Exstudiantes Groningen VR1 1314 Vrouwen Zaal recreatie Zaal
14 feb. 19:00 Zevenhuizen 1 Nieuw Roden 3 1214 Mannen Zaal recreatie Zaal
14 feb. 20:30 Nieuw Roden 1 ONR 5 1214 Mannen Zaal recreatie Zaal
14 feb. 20:30 KTP Nieuw Roden Reiger Boys/Woest 1300 Vrouwen Zaal (landelijk) Zaal
14 feb. 22:00 Nieuw Roden 2 Madjoe 9 1214 Mannen Zaal recreatie Zaal
16 feb. 14:00 Gieten 1 Nieuw Roden 1 0512 Mannen Zondag standaard (A-cat) Veld