Nieuw Roden JO14-1 kampioen in de hoofdklasse!

16-05-2024

Afgelopen dinsdag is Nieuw Roden JO14-1 kampioen geworden in de hoofdklasse. Door een 6-0 overwinning op VV Drachten is de ploeg onder leiding van Remon Slagter, Reinder Berghuis en Jayden Kuiper niet meer te achterhalen.

Veel toegestroomde supporters, ouders, broertjes en zusjes, grootouders, vrienden en liefhebbers kwamen naar de wedstrijd toe. De O14 werd met veel vuurwerk en support ondersteund door de JO19 en het eerste elftal langs de lijn. De samenveurneiroon spirit was volop aanwezig in de blauwe kathedraal. Hierdoor was er een uitzonderlijk goede sfeer en zodoende waren alle facetten aanwezig voor een topavond. Toen de overwinning eenmaal binnen was gehaald was de ontlading groot. Na een korte speech van voorzitter Marcel van Duinen, die bloemen en de kampioensschaal uitdeelde, kon het feest losbarsten. We willen alle spelers, ouders en supporters bedanken voor hun steun en support. Verder willen we de jongens uit de O14 en de staf erg feliciteren met deze prachtige prestatie.
We hopen deze groep nog jaren te bewonderen in het blauw-wit!

#vvnieuwroden
#samenveurneiroon