Nieuw Roden kan zich opmaken voor nacompetitie na nederlaag tegen Oldeboorn

23-05-2024

Nieuw Roden heeft vanmiddag een zure nederlaag geleden bij Oldeboorn. De equipe van Jur Smit voetbalde bij vlagen goed en verzorgd, maar liep toch in het mes bij de nr. twee van de ranglijst. Robert van Roeden was de grote man met een hattrick. Namens Nieuw Roden vonden Sander Drent en Ruben Wiegers het net. Lichtpuntjes van deze middag waren de eerste goal van Ruben Wiegers voor het eerste elftal en het debuut van Arjan de Koning. Gefeliciteerd mannen op naar meer.

Nieuw Roden kan zich nu gaan opmaken voor de nacompetitie tijdens het eerste weekend van juni. Informatie hierover volgt zo spoedig mogelijk. Voor onze senioren zit het seizoen erop in competitieverband. De jeugd gaat speelt daarentegen nog een paar week door. Donderdagavond neemt Nieuw Roden JO19-1 het op tegen TFS en hopen ze hun titelstrijd een goed vervolg te geven.

We hopen jullie hier allemaal te zien!

#vvnieuwroden
#samenveurneiroon