Contact

Kantine

Het sportcomplex van de vv Nieuw Roden ligt net buiten de bebouwde kom ten westen van het dorp Nieuw Roden, richting Zevenhuizen, aan de Zevenhuisterweg 3a, 9311 VA Nieuw Roden, tel: 050-5016695.

Bestuur

Functie Naam Telefoonnummer E-mailadres
Voorzitter Reimer v.d Vlugt 0623366608 reimervdvlugt@gmail.com
Secretaris John Bak 050-5016786 j.g.h.bak@gmail.com
Penningmeester Margienus Uilenberg 050-5012078 ui94822@telfortglasvezel.nl
Ledenadministratie Hans Schulten 050-5015540 jhm.schulten@home.nl
Sponsoring en Commerciele Zaken Marcel van Duinen 06-46018372 marcelvanduinen22@hotmail.com
Kleding Hennie de Vries - Postma 06-24512990 sjoerdenhennie@home.nl
Technische Zaken Ad Witlox 0505016389 adwitlox51@hotmail.com
Gebouwen-onderhoud Stoffer Kalfsbeek 0594-517628 info@kalfsbeeknietap.nl

Commissies

Commissie Naam Telefoonnummer E-mailadres
Wedstrijdsecretariaat Jan Warners 06-83966216 janfabienne@ziggo.nl
Supportersvereniging Geert Giezen 050-5014001 geertjolanda@hotmail.nl
Technische commissie Hans Schulten 050-5015540 jhm.schulten@home.nl
Sponsorcommissie Marcel van Duinen 06 - 46018372 marcelvanduinen22@hotmail.com
Fairplay commissie Hans Schulten 050-5015540 jhm.schulten@home.nl
Kledingcommissie Hennie de Vries - Postma 06-24512990 sjoerdenhennie@home.nl
Financiële commissie John Gelling 050-5012284 jgelling@ziggo.nl
Kantinecommissie Edwin Nijland 06-54380180 schilderwerken.nl@gmail.com
Toernooicommissie Folkert Alkema 06-30242207 alkemafm@gmail.com

Fotoalbum

Volgende wedstrijd

Nieuw-Roden 1 - Drachten 1

22 oktober 2017 om 14.00 uur

Facebook

vv Nieuw Roden

Stand eerste elftal 3e Klasse A

# Naam Gespeeld Punten
1 VC Trynwalden 1 4 10
2 Groninger Boys 1 4 9
3 Friesland 1 4 7
4 SC Franeker 1 3 6
5 Nieuw Roden 1 4 6
6 FC Lewenborg 1 3 5
7 Helpman 1 3 5
8 Drachten 1 4 5
9 Geel Wit 1 3 4
10 Nicator 1 4 4
11 fc Harlingen 1 4 2
12 SC Bolsward 1 4 1
13 Warga 1 4 1

Website KTP Nw Roden Eredivisie zaal dames

Stand KTP Nw Roden Eredivisie zaal dames

# Naam Gespeeld Punten
1 KTP Nieuw Roden 4 12
2 FC Gelre 4 9
3 vv Pernis 4 9
4 Drachtster Boys 5 9
5 Hovocubo 5 9
6 Avanti/Keuning Advocaten 4 6
7 Exstudiantes Zwolle/Cycloon 4 6
8 G.S.F.V. Drs. Vijfje 4 4
9 Os Lusitanos 4 4
10 Reiger Boys VR1 4 2
11 Team Alkmaar/Sportstars 4 1
12 PFC/ Pro Sport centrum 4 1